Kasutamistingimused

1.Käesolevad kasutamistingimused (edaspidi Tingimused) reguleerivad veebikeskkonna http://www.finantsvaade.ee/ (edaspidi Veebileht) kasutamist.

2. Veebilehe kasutamisega kinnitab selle kasutaja, et on Tingimustega tutvunud, neist aru saanud ja aktsepteerib neid.

3. Veebilehte võib kasutada kooskõlas Tingimuste, heade tavade ja õigusaktidega.

4. Kasutaja nõustub Veebilehel mitte sisestama solvavaid, halvustavaid, teisi isikuid ründavaid, teadlikult teiste isikute mainet kahjustavaid, tühiseid, ebatäpseid, reklaami sisaldavaid või õigusaktidega vastuolus olevaid postitusi. Iga kasutaja vastutab enda poolt esitatud arvamuste, kommentaaride jm postituste eest.

5. Veebilehel sisalduva teabe reprodutseerimine, levitamine või muul viisil kasutamine on lubatud tingimusel, et teabe kasutamisel viidatakse teabe allikana www.finantsvaade.ee või algallikale, millele on Veebilehel viidatud.

6. Veebilehte haldab Danske Capital AS (edaspidi Haldaja). Kuigi Haldaja teeb kõik endast oleneva, et Veebilehel sisalduv teave oleks õige ja täpne, ei garanteeri Haldaja teabe õigsust ega vastuta Veebilehel sisestatud arvamuste, kommentaaride jm postituste sisu eest ning teabe kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

7. Haldajal on õigus arvamusi, kommentaare jm postitusi mitte kuvada või kustutada ning kasutaja edasist kasutamisõigust Veebilehel piirata, kui need on vastuolus Tingimuste, heade tavade ja/või õigusaktidega.

8. Haldaja ei vastuta Veebilehe või sellel viidatud teiste veebilehtede kasutamisel tekkinud tehniliste probleemide eest.

9. Haldaja jätab endale õiguse ühepoolselt Tingimusi muuta. Muudatused hakkavad kehtima alates nende avaldamisest Veebilehel.

10. Veebilehel esitatud teavet ei tohi käsitleda investeerimisalase nõustamisena, investeerimissoovitusena, investeerimisanalüüsina ega muu investeerimisteenusena. Enne investeerimisotsuse tegemist peab Veebilehe kasutaja põhjalikult kaaluma tehtava investeeringu finantsilisi, maksualaseid ja juriidilisi asjaolusid ning hindama investeeringuga seotud kõiki riske. Vajadusel tuleb konsulteerida professionaalse finants-, maksu- ja/või investeerimisnõustajaga.

11. Välisriigi residendil tuleks muuhulgas arvestada oma asukohariigis investeerimisteenuste suhtes kehtestatud nõuetega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

*


Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>